Oferta

Oferta

Dla szkół i edukacji

Jeśli masz pod opieką grono uczniów, wiesz, jak ważne jest dbanie o ich potrzeby na różne sposoby, a także ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji i promocja placówki edukacyjnej wśród społeczności.

W kwestii szkolenia i warsztatów dla kadry nauczycielskiej rozwój kompetencji miękkich, niezbędnych w pracy z uczniami, jest istotny dla rozwoju całej placówki. Poprzez odpowiednio skonstruowane nowoczesne ćwiczenia i gry połączone z tradycyjnymi metodami szkoleniowymi trenerzy IGiZ zapewniają szybkie efekty i utrwalenie nowych umiejętności pedagogów.

Nasze szkolenia obejmują zagadnienia takie jak:

  • komunikacja w edukacji,
  • kreatywność,
  • storytelling w edukacji,
  • budowanie zespołów,
  • zarządzanie i przywództwo,
  • wykorzystanie nowych metod angażowania ucznia.

Wydarzenia promujące szkołę lub placówkę również mogą być bardziej różnorodne. IGiZ pomaga w przygotowaniu wydarzeń uświetniających rocznice, dni otwarte, imprezy kulturalne czy zakończenie i rozpoczęcie roku szkolnego. Oferujemy przygotowanie profesjonalnej wypożyczalni gier planszowych i opiekę animatorów, turnieje i konkursy związane z grami miejskimi i planszowymi, czy opracowanie dobranych do wieku uczniów oraz profilu szkoły pakietów gier w ramach nagród i prezentów dla uczniów. Najnowsze technologie, z których korzystamy, oraz lata doświadczenia zapewniają sukces eventu.

Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły!

Kontakt z nami

Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Facebook
Instagram