Oferta

Oferta

Dla biznesu

Masz firmę? Szukasz sposobu na aktywizację pracowników i rozwój kompetencji kadry? My mamy dla Ciebie ofertę! W zależności od celu, który chcesz osiągnąć, przygotowaliśmy zróżnicowane propozycje spotkań, szkoleń, imprez i gier.

Jeśli chcesz zintegrować zespół, proponujemy gry miejskie oraz imprezy integracyjne. W zależności od liczby uczestników, przygotowujemy zestaw zabaw kooperacyjnych i konkursów w ciekawej formie, angażujących wszystkich uczestników i jednocześnie wykorzystujących mechanizmy pracy grupowej. W ramach gier miejskich wydarzenie odbywa się w terenie i przy pomocy specjalnie zaprojektowanych aplikacji, a nasi pracownicy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników i przebiegiem zabawy. Z kolei prowadzone przez nas imprezy firmowe i integracyjne zapewniają uczestnikom rozrywkę na wysokim poziomie - przeszkoleni animatorzy prowadzą zabawę, opierając się na grach planszowych i towarzyskich różnego typu.

Jeśli zależy Ci na rozwoju kompetencji kadry w zakresie komunikacji, kreatywności, storytellingu, zarządzanie itp., możemy Ci pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu. Prowadzimy szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich oparte na doświadczeniu wyniesionym przez naszych trenerów w ciągu lat pracy z klientami. Wykorzystujemy w nich metody aktywizacyjne oparte na grywalizacji oraz planszówkach, ale także metody tradycyjne.

Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły!

Kontakt z nami

Szkolenia dla biznesu
Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Facebook
Instagram