Oferta

Oferta

Dla samorządów

Jako pracownik jednostki samorządowej doskonale wiesz, że urzędy niejednokrotnie poszukują nowoczesnych metod aktywizacji mieszkańców dzielnic, gmin czy miast, przyciągnięcia nowych, młodych członków społeczności oraz promocji regionu.

Jedną z zyskujących coraz większą popularność metod jest wykorzystanie wszelkiego rodzaju gier:

  • spotkania z planszówkami,
  • gry miejskie,
  • wypożyczalnie podczas większych wydarzeń.

Gry miejskie mogą zostać wykorzystane do promocji historii miasta, regionu lub dzielnicy - dzięki specyficznej konstrukcji zadań uczą bawiąc, a przy tym angażują uczestników w ramach rozbudowanych scenariuszy. W IGiZ wykorzystujemy w tego typu wydarzeniach specjalnie zaprojektowane aplikacje i kody QR, dodatkowo uatrakcyjniając samą grę. Z kolei spotkania z grami planszowymi jako samodzielne wydarzenie lub element większej uroczystości przyciągają licznych uczestników, w tym wiele rodzin z dziećmi. Gry planszowe stały się w ostatnich latach modną rozrywką, promowaną przez media wśród rodziców oraz młodzieży, więc ich wykorzystanie w imprezach samorządowych na pewno spotka się z pozytywnym odzewem uczestników. Organizacja udanej imprezy planszówkowej z IGiZ jest wyjątkowo prosta: zajmujemy się wszystkim, od uczestnictwa w promocji, poprzez przygotowanie miejsca wydarzenia, po udostępnienie gier i opiekę animatorów.

Kontakt z nami

Szkolenia dla instytucjiDlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Facebook
Instagram