Gry miejskie

Gry miejskie

Jesteśmy kreatywni!

Zespół IGiZ organizuje i współorganizuje gry miejskie od kilku lat, tak dla klientów korporacyjnych, jak i placówek edukacyjnych czy urzędów miejskich - gotowe scenariusze możemy dostosować do potrzeb indywidualnych, tworzymy też gry od podstaw.

Dlaczego gra miejska jest dobrym rozwiązaniem promocyjnym?

img

Gry miejskie to rozwojowe i modne rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie zarówno w biznesie i edukacji, jak i w marketingu np. dzielnicy. Służą promocji miasta, jego historii i atrakcji lokalnych, ale mogą być wykorzystywane także przez biblioteki i szkoły w celu nauki poprzez zabawę oraz organizowane na życzenie klientów biznesowych w ramach działań integracyjnych dla zespołu. Dzięki ciekawej formie tego typu rozwiązanie jest wyjątkowo angażujące dla uczestników.

Jak organizujemy gry miejskie?

img

Istnieje wiele rodzajów gier, które najprościej można podzielić według terenu na: miejskie, terenowe i targowe. Można je organizować w przestrzeni miejskiej, podmiejskiej, na terenach festiwali i większych wydarzeń. Gry dostosowywane są do potrzeb zamawiającego; mogą kłaść nacisk na edukację, na rozwój kompetencji miejskich lub po prostu na dobrą zabawę uczestników. Wykorzystujemy różne konwencje, by urozmaicić wydarzenie, a elastyczne, szyte na miarę scenariusze mogą przenieść uczestników do świata fantasy, na Hawaje lub w czasy II wojny światowej. W IGiZ wykorzystujemy nie tylko doświadczenie licznych animatorów, ale także najnowsze technologie, które pozwalają urozmaicić gry, m.in. kody QR i specjalne aplikacje mobilne, co pozwala na lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów.

Napisz do nas!

Interesuje Cię gra miejska?

e-mail: kontakt@igiz.pl, tel: (+48) 793 006 798


Napisz do nas >

Kto prowadzi gry?

Nasz zespół do gier miejskich

Facebook
Instagram