Imprezy

Imprezy

Jesteśmy doświadczeni!

Gry planszowe, miejskie i integracyjne doskonale uzupełniają program imprez kulturalnych i edukacyjnych - wykorzystujemy je w organizacji imprez zamkniętych oraz masowych już od 10 lat. Festyny, lokalne spotkania mieszkańców, wydarzenia firmowe czy duże wydarzenia kulturalne zyskują walor rozrywkowy dzięki animowaniu w ten sposób uczestników.

Dlaczego warto sięgnąć po gry na imprezie?

about-img

Spotkania z planszówkami, turnieje, gry integracyjne i towarzyskie to nieodłączny element kulturalnych festiwali, dni miasta, dni otwartych instytucji i firm - przyciągają licznych uczestników i promują wydarzenie, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Wprowadzają element doskonałej zabawy, zwiększają frekwencję na imprezach, a prowadzone przez przeszkoloną kadrę animatorów są idealną rozrywką dla każdej grupy wiekowej. Co ważne, można je zorganizować także na wydarzeniu outdorowym i w wersji XXL (jak gigantyczne szachy). Nasza ogromna biblioteka gier pozwala na realizację niemal każdego planu.

Co organizujemy?


Imprezy firmowe

Gry integracyjne dla pracowników podczas wydarzeń korporacyjnych, zawody indywidualne i grupowe. Zapewniamy animatorów i opiekunów także z uprawnieniami do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Imprezy planszówkowe

Spotkania i festiwale z grami planszowymi dla placówek edukacyjnych, bibliotek, administracji państwowej, urzędów miast i dzielnic. Mamy możliwość organizacji zawodów i turniejów.

Strefa gier na Twoim wydarzeniu

Gamesroom, strefa z planszówkami, strefa rozrywki na większej imprezie masowej - festiwalu, targach, konferencji, spotkaniu firmowym, jako element programu lub stały blok. Animatorzy zapewniają opiekę nad uczestnikami tej części imprezy.

Zapytaj nas o możliwość realizacji!

Masz inny pomysł?

e-mail: kontakt@igiz.pl, tel: (+48) 58 380 07 73


Napisz do nas >

Kto prowadzi imprezy?

Nasz zespół

Facebook
Instagram