O nas

team-img
O nas

Wojciech Rzadek

Z wykształcenia tłumacz i pedagog, magister filologii romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Game Designer, Trener, Product Manager, Wydawca gier. Od 25 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP’ami, grami terenowymi i symulacyjnymi, Od 21 lat aktywny i czynny MG, zawsze sam tworzy scenariusze do gier fabularnych i LARP’ów. Jest autorem pięciu gier planszowych obecnych na rynku gier : Rice Wars, Abetto, Astro Jam, W pustyni i w puszczy, Mundial. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą ADMONDO, która zajmuje się szkoleniami w połączeniu z szeroko pojętą rozrywką interaktywną dla biznesu. Prowadzi w niej szkolenia dla firm a także projektuje i realizuje gry planszowe oraz eventy. Współpracuje też z wydawnictwami FoxGames oraz Hexy Studio jako project manager oraz business developper.

  • Jest laureatem większości najbardziej prestiżowych konkursów związanych z grami fabularnymi: (Śląkfa 2014 w kategorii Fan Roku),
  • Zdobywca Pucharu Mistrza Mistrzów: w 2003, 2004 oraz 2009 roku,
  • zwycięzca konkursu Złote Kości 2013 oraz Złote Topory 2010,
  • Prelegent Roku 2010,
  • Zwycięzca Konkursu GRAMY! w 2006

Poznaj nasz zespół

Zespół Instytutu Gier i Zabaw składa się z profesjonalistów związanych z rynkiem szkoleń, organizacji eventów oraz ze środowiskiem fanów gier miejskich, planszowych i integracyjnych. Dzięki temu zapewniamy nie tylko najwyższej jakości obsługę wydarzeń i szkoleń, ale także doskonałą atmosferę i możliwość odpowiedzi na każde, nawet najdziwniejsze pytanie związane z grami różnego rodzaju: miejskimi, planszowymi i edukacyjnymi.

img

Jesteśmy zgranym zespołem

Członkowie iGiZ działają wspólnie przy różnych projektach od dekady - a doskonała współpraca to doskonałe efekty!

Facebook
Instagram