Szkolenia

Szkolenia

Jesteśmy skuteczni!

Program naszych zajęć dostosowywany jest indywidualnie dla każdej z grup zależnie od poziomu zaawansowania uczestników oraz przeznaczenia warsztatu. Dzięki różnorodnemu doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników jesteśmy w stanie zapewnić każdej grupie odpowiednią dawkę wiedzy oraz umiejętności.

Dlaczego warto prowadzić szkolenia kadry?

img

W IGiZ wiemy, że rozwój poprzez odpowiednio skonstruowaną zabawę gwarantuje długotrwałe efekty i utrwalenie ćwiczonych umiejętności, a czas spędzony na graniu pozwala odkryć, określić i rozwijać pasję, która drzemie w każdym z uczestników.

Szkolenia z wykorzystaniem elementów grywalizacji i gier planszowych wprowadzają do zespołu pracowników zaangażowanie i zwiększają efektywność późniejszej pracy w zespole. Ze względu na swoją niestandardową formę są także skuteczniejsze od większości oferowanych na rynku, a ich efekty lepiej się utrwalają u kadry.

img
img

Szkolimy nie tylko z wykorzystaniem elementów grywalizacji czy gier planszowych, ale również przy użyciu tradycyjnych metod. W zakresie naszej specjalizacji są szkolenia i warsztaty dotyczące takich zagadnień jak: komunikacja, twórcze myślenie i kreatywność, storytelling, budowanie zespołów, zarządzanie i przywództwo.

Jak szkolimy?

img

Nasi doświadczeni trenerzy wykorzystują metody aktywizacyjne wypracowane w ciągu tysięcy godzin treningów i szkoleń. W zależności od grupy i celu szkolenia, dobierane są środki i materiały najbardziej odpowiednie do realizacji programu i osiągnięcia zamierzonych efektów. Stawiamy na wspieranie różnorodności doświadczeń i sposobów rozwiązywania problemów w zespole, używając do tego metod innowacyjnych, adaptacyjnych i społecznych oraz łącząc ich cechy w każdym ze scenariuszy. Poza materiałami standardowymi wykorzystujemy autorskie ćwiczenia z grami planszowymi i integracyjnymi oraz zadania grupowe.

Nasze szkolenia

Kliknij na szkolenie, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia dla biznesuSzkolenia dla instytucji


Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Kto szkoli?

Nasz zespół szkoleniowy

Facebook
Instagram