Szkolenia

Szkolenia

Gry rozwijające umiejętności tworzenia opowieści przez uczniów (storytelling)

Interesuje Cię to szkolenie? Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto:

Umiejętność opowieści jest jedną z kompetencji, które wykorzystujemy zarówno w szkole, w pracy czy w życiu codziennym. Odpowiedź ustna, rozmowa kwalifikacyjna, kontakty z przełożonym, w tych i wielu innych sytuacji nasz sukces zależy od tego jak umiemy zbudować wypowiedź, jakiego słownictwa używamy, w jaki sposób budujemy zainteresowanie słuchacza?

Celem szkolenia jest przećwiczenie narzędzi, które pozwolą nauczycielowi zainspirować uczniów do tworzenia opowieści, ćwiczenia umiejętności budowania angażujących historii, rozszerzania stosowanego słownictwa czy budowania pewności siebie podczas swobodnej wypowiedzi. W trakcie szkolenia przedstawiona zostanie idea storytellingu oraz przykłady jego zastosowania.

Efekty szkolenia:

Nauczyciele będą mieli okazję praktycznego przećwiczenia narzędzi, które będą mogli zastosować potem w klasie podczas prowadzonych lekcji przedmiotowych czy godzin wychowawczych. W ramach oferty szkolenia możliwe będą do nabycia pakiety narzędzi w atrakcyjnej cenie.

Masz pytania? Zadzwoń! tel: (+48) 58 380 07 73
lub napisz do nas: Formularz kontaktowy
Szkolenie prowadzi Paweł Antoniewicz

Nasze pozostałe szkolenia

Kliknij na szkolenie, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia dla biznesuSzkolenia dla instytucji


Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Kto szkoli?