Szkolenia

Szkolenia

Edukacja informacyjna inaczej - gra Digital Zombie

Interesuje Cię to szkolenie? Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto:

Gra “Digital Zombie” jest odpowiedzią na potrzebę zaangażowania młodzieży i studentów - zawiera pakiet wyzwań, dzięki którym jej uczestnicy nabywają pożądanych w świecie cyfrowych technologii kompetencji. Treści są ściśle powiązane z edukacją medialną i informacyjną, pozwalają na ciekawe i angażujące przedstawienie takich zagadnień jak: wyszukiwanie i selekcja informacji, ocena wiarygodności źródła i informacji, umiejętność odróżniania fake newsów, umiejętność tworzenia komunikatów, bezpieczeństwo w sieci.

Efekty szkolenia:

Podczas warsztatów uczestnicy poznają model pracy z młodzieżą, oparty o grę "Digital Zombie" polegającą na angażowaniu uczestników w nietypowy sposób. W aktywnej formie zaprezentowane zostaną poszczególne elementy gry, którą następnie będzie można wdrożyć w swojej instytucji. Uczestnicy otrzymają pakiet scenariuszy gotowych do użycia podczas zajęć z młodzieżą i studentami oraz przećwiczą w praktyce kluczowe elementy metody.

Masz pytania? Zadzwoń! tel: (+48) 58 380 07 73
lub napisz do nas: Formularz kontaktowy
Szkolenie prowadzi Paulina Milewska

Nasze pozostałe szkolenia

Kliknij na szkolenie, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia dla biznesuSzkolenia dla instytucji


Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Kto szkoli?