Szkolenia

Szkolenia

Jak budować w środowisku lokalnym zaangażowanie społeczne młodzieży

Interesuje Cię to szkolenie? Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto:

Pokolenie dzisiejszych nastolatków jest pokoleniem w pełni cyfrowym, dojrzewającym i wychowującym się w otoczeniu narzędzi elektronicznych, wirtualnych światów, łatwego dostępu do informacji z całego świata. Niektórzy twierdzą, że ta “cyfryzacja” ich życia odpowiedzialna jest za rozpad więzi społecznych, alienację, niskie zaangażowanie w sprawy społeczne. Podczas szkolenia nasi trenerzy pokażą jak “wirtualne światy” czy cyfrowe narzędzia można wykorzystać do społecznego zaangażowanie młodzieży.

Efekty szkolenia:

Uczestnicy szkolenia poznają przykłady działań wykorzystujących cyfrowe narzędzia do społecznego zaangażowania młodzieży. Przedstawimy również pojęcie i przykłady społecznego wykorzystania grywalizacji. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli również okazję przygotować i eksperymentować z swoimi pomysłami na wykorzystanie współczesnych narzędzi do społecznej aktywizacji młodzieży.

Masz pytania? Zadzwoń! tel: (+48) 58 380 07 73
lub napisz do nas: Formularz kontaktowy
Szkolenie prowadzi Paweł Antoniewicz

Nasze pozostałe szkolenia

Kliknij na szkolenie, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia dla biznesuSzkolenia dla instytucji


Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Kto szkoli?