Szkolenia

Szkolenia

Grywalizacja - jak zaangażować mieszkańców w rozwój lokalnej ojczyzny

Interesuje Cię to szkolenie? Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto:

Jak pokazują badania społeczne Polska charakteryzuje się jednym z najniższych poziomów zaangażowania społecznego mieszkańców. Zastosowanie narzędzi grywalizacji jest sposobem, który może to zaangażowanie zwiększyć. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną przykłady wykorzystania grywalizacji w aktywności obywatelskiej, wykonana zostanie diagnoza społeczności lokalnej, jej potencjału, wyzwań oraz wypracowane zostaną narzędzi grywalizacji do wdrożenia.

Szkolenie skierowane jest do pracowników urzędu miasta czy gminy, pracowników instytucji kultury, placówek oświatowych oraz innych podmiotów samorządowych.

Efekty szkolenia:

Uczestnicy poznają czym jest grywalizacja oraz przygotują narzędzia, które będą mogli zastosować potem w życiu szkoły oraz klasy.

Masz pytania? Zadzwoń! tel: (+48) 58 380 07 73
lub napisz do nas: Formularz kontaktowy
Szkolenie prowadzi Paweł Antoniewicz

Nasze pozostałe szkolenia

Kliknij na szkolenie, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia dla biznesuSzkolenia dla instytucji


Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Kto szkoli?