Szkolenia

Szkolenia

Gry planszowe w bibliotece

Interesuje Cię to szkolenie? Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto:

Od kilku lat obserwujemy zjawisko powrotu do gier planszowych, rośnie ich popularność wśród ludzi z różnych środowisk i w bardzo różnym wieku. Szkolenie odpowie na pytania skąd wziął się fenomen planszówek i w jaki sposób ten pozytywny trend można wykorzystać w instytucjach kultury czy edukacji.

Efekty szkolenia:

Podczas praktycznego szkolenia uczestnicy poznają świat gier planszowych. Zostaną zaznajomieni z ich różnorodnością, poznają ich typy, a także podstawowe mechaniki popularnych planszówek na przykładach. Uczestnicy dostaną również cenne wskazówki dotyczące tworzenia kolekcji gier planszowych dostosowanej do potrzeb użytkowników i zostaną zaznajomieni z bogatą ofertą polskiego rynku wydawniczego. Uczestnicy zostaną także wyposażeni w pakiet know-how dotyczący prowadzenia biblioteczki i klubu gier planszowych przygotowany w oparciu o dobre praktyki.

Masz pytania? Zadzwoń! tel: (+48) 58 380 07 73
lub napisz do nas: Formularz kontaktowy
Szkolenie prowadzi Paulina Milewska

Nasze pozostałe szkolenia

Kliknij na szkolenie, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia dla biznesuSzkolenia dla instytucji


Szkolenia dla edukacji


Dlaczego wybrać właśnie nas?

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu w kierunku rozwoju, animacji kultury, marketingu i psychologii jesteśmy w stanie przekazywać naszą wiedzę z pasją i energią. Chcemy pokazać nowe podejście do kwestii szkoleń i eventów - i pozostawić ich uczestnikom “to coś”, co mogą dać tylko gry planszowe!

Kto szkoli?